Grzejniki wodne

Grzejniki konwekcyjne, miedziano-aluminiowe, przeznaczone są do pracy w wodnych systemach centralnego ogrzewania. Grzejniki marki „Convector GP” i „Convector GC” utrzymują właściwy mikroklimat wnętrza – działają na zasadzie konwekcji naturalnej, czyli unoszenia ogrzanego powietrza. W ten sposób zapewniają równomierny rozkład temperatury w pomieszczeniu.

  • Dlaczego warto wybrać grzejniki wodne Convector:
CECHA OPIS CONVECTOR INNE GRZEJNIKI
KONWEKTOROWE
GRZEJNIKI
CZŁONOWE
TRWAŁOŚĆ - 30 LAT GWARANCJI NA CAŁOŚĆ GRZEJNIKA Technologia wykonania sprawia, że grzejniki nie psują się.
NIEKOROZYJNOŚĆ NAWET W WILGOTNYCH WARUNKACH Wykonane z miedzi i aluminium, które w odróżnieniu od stali nie podlegają korozji.
ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ Bardzo duża czynna powierzchnia grzewcza. Potrzebuje mniej wody i mniej energii do ogrzewania.
SZYBKIE NAGRZEWANIE I DYNAMIKA Wykonane z miedzi-aluminium, które szybko przewodzą ciepło.
KONWEKCJA Zjawisko konwekcji pozwala na uzyskanie, korzystnego dla człowieka, obiegu powietrza i równomiernego rozkładu temperatury, co ma szczególne znaczenie w pomieszczeniach, w których przebywa się przez dłuższy czas w bezruchu. Dodatnia jonizacja nie powoduje złego samopoczucia, duszności czy suchości dróg oddechowych.
PROSTE W MONTAŻU Lekkie co pozwala na wygodny transport i łatwy montaż. Instalacja możliwa na lekkich ściankach gipsowych.
BEZPIECZEŃSTWO Bezpieczne użytkowanie - niska temperatura dotykowa grzejników nawet przy wysokich parametrach pracy (wymiana ciepła odbywa się wewnątrz grzejnika na zasadzie konwekcji natuealnej),

Grzejniki elektryczne

Prezentowane w tej kategorii systemy grzewcze posiadają liczne zalety i cenione są za swoje właściwości użytkowe oraz wyjątkową skuteczność w dystrybucji ciepła. Oferowane grzejniki elektryczne wykonane zostały z odpowiednio do tego celu wybranych i przygotowanych materiałów, co ma znaczący wpływ na ogólną trwałość, a także na estetyczny i nowoczesny wygląd.

  • Dlaczego warto wybrać grzejniki elektryczne Convector:
CECHA OPIS CONVECTOR INNE GRZEJNIKI
KONWEKTOROWE
GRZEJNIKI
CZŁONOWE
BEZPIECZNE Bardzo niska temperatura dotykowa, bezpieczne dla dorosłych i dzieci. Zabezpieczenie przed przegrzaniem. Możliwe do zastosowania w łazienkach - przeszły testy lania wodę przez 1 min. KLASA IP45 KLASA IP22
NAJBARDZIEJ DŁUGOWIECZNY GRZEJNIK W EUROPIE Grzejnik nie psuje się, może być zastosowany na całe życie. Długowieczność grzałki gwarantuje długowieczność pracy działania na kilkanaście lat.
ENERGOOSZCZĘDNE
I WYDAJNE
Szybkie nagrzewanie, grzejnik osiąga pełną moc cieplną w czasie krótszym niż 4 minuty.
BEZGŁOŚNE
BEZWONNE Niska temperatura grzałki nie powoduje przypalania rurki.
PROSTE W INSTALACJI I EKSPLOATACJI
GE NA NÓŻKACH PODSTAWIANE DO WYSOKICH OKIEN I PRZESZKLEŃ
GÓRA