Grzejniki kanałowe

Nie zawsze w pomieszczeniu lub obiekcie można zamontować stojącą obudowę, zapewniającą odpowiednie warunki cieplne. Ze względu na ograniczoną przestrzeń użytkową lub charakter budynku (zabytek, kościół) znacznie lepiej sprawdzą się grzejniki kanałowe, które zostają wbudowane bezpośrednio w posadzkę. Dzięki temu nie tylko zostanie zaoszczędzone miejsce, ale również samo urządzenie będzie prezentowało się estetyczniej w pomieszczeniu. Sprzęt wykorzystuje w pracy specjalne konwektory, zapewniające wysoką moc pracy w krótkim czasie.

Grzejniki kanałowe są ukrywane pod eleganckimi kratkami podłogowymi, które mogą zostać wykonane z takich materiałów, jak naturalne drewno (bąk, merbau, dąb) lub z aluminium naturalnego (możliwość pomalowania na inny kolor). Urządzenia zostały wyposażone w wymiennik miedziano-aluminiowy, dzięki czemu pozostaje w pełni odporny na korozję.

Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi modelami, wyróżniającymi się zróżnicowanymi parametrami pracy, budową, a także wymiarami konstrukcji.

1

System ogrzewania kanałowego Convector WK

GÓRA