Grzejniki elektryczne

Właściwy komfort cieplny w mieszkaniu lub domu nie wpływa tylko na nasz stan zdrowia, ale również na samopoczucie. Dlatego tak istotne są właściwe grzejniki elektryczne konwektorowe, które będą wyróżniać się doskonałą wydajnością, jednocześnie nie wiążąc się z wysokimi kosztami eksploatacyjnymi. Takie właśnie są proponowane przez nas urządzenia, które oferujemy zarówno w wersji stacjonarnej, jak i przenośnej. Poszczególne modele wyróżniają się zróżnicowanymi parametrami technicznymi, masą oraz rozmiarem, dzięki czemu z łatwością dopasują Państwo sprzęt do bieżących potrzeb mieszkańców.

Nasze konwektorowe grzejniki elektryczne posiadają unikalną konstrukcję, która zapewnia niską temperaturę zewnętrznych powierzchni grzejnika, bezpieczną dla użytkowników oraz są nie tylko odporne na szkodliwe działanie wilgoci oraz wody (korozję) ale wręcz odporne na wnikanie wody (bezpieczne w użytkowaniu w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności). Oprócz tego posiadają specjalne zabezpieczenia przed rozregulowywaniem systemu oraz jego przegrzaniem, a także nie generują odpadów stałych lub spalin. Dzięki temu pozostają niezawodne i bezpieczne dla otoczenia przez długie lata. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi modelami.

1

Grzejniki elektryczne - model "Convector GE"

Grzejniki Convector GE - konwekcyjne grzejniki elektryczne z wbudowanym termoregulatorem - stacjonarne i przenośne.

2

Grzejniki wodno-elektryczne (hybrydowe)

Grzejniki wodno-elektryczne Convector to połączenie wodnego grzejnika centralnego ogrzewania z ogrzewaczem elektrycznym.

GÓRA